HECHT 9666 - dvojstupňová benzínová fréza s pojazdom

HECHT9666
Dvojstupňová benzínová fréza s pojazdom. Motor Hecht OHV, výkon 7 HP. Pracovný záber 66 cm (š), 54 cm (v). El. štartovanie z batérie. Hmotnosť 110 kg.
1 299,00 €
S DPH
skladom
MnožstvoAko darček zľava 5% v košíku

Popis

So snežnou frézou HECHT 9666 vás už nikdy nádielka snehu nezaskočí. Ako pohonná jednotka tu slúži benzínový motor HECHT OHV s s výkonom 7 HP. Elektrický štart z batérie.

Základom samotnej frézy je potom skutočne robustný kovový bunker, ktorý ukrýva dva stupne 66 cm širokej a 54 cm vysokej frézy. Sneh je odhodený až do vzdialenosti 15 m. Odhadzovací komín je plne ovládaný z miesta obsluhy - smer odhazdovania je možné riadiť v rozsahu 190° kľukou pod hlavným madlom, výška a dĺžka odhazdovania potom páčkou priamo na hlavnom ovládacom panely riadítok. Ďalším prvkom na hlavnom panely je potom riadiaca páka. Kvalitná prevodovka umožňuje pohon 6 rýchlosťami vpred a 2 vzad. Vďaka svetlometu je práca pohodlná i v časných ranných alebo neskorých popoludných a nočných hodinách. Snehová fréza je určená pre prácu v mrazivom počasí, jedným z predpokladov pre jej pohodlné a bezpečné použitie sú aj ruky, v ktorých mrazom nestrácate cit. Prepínačom na hlavnom paneli môžete zapnúť vyhrievanie rukovätí. Rukoväte potom ohrievajú ruky a vy môžete pohodlne pracovať aj v tých najmrazivejších podmienkach.

Odporúčané príslušenstvo