Posledné produkty
Všetky nové produkty

Traktorová kosačka rider STIGA Park Pro 900 WX

STIGA 2F6430831/ST2P
8 999,00 €
S DPH
Množstvo
Posledné kusy v sklade

Popis

V kombinácii s prémiovým motorom Honda V-Twin o objeme 688 cm3 s pohonom 4WD, prednou nápravou a kĺbovým riadením ponúka STIGA Park Pro 540 IX vďaka svojej hydrostatickej prevodovke vysoký výkon
a neprekonateľnú manévrovateľnosť. Medzi hlavné výhody patrí elektromagnetická spojka PTO pre ľahké spúšťanie nožov; hydrostatický pohon pre ovládanie rýchlosti pomocou nožného pedálu a ergonomické operadlo, pre čo najlepšie pohodlie vodiča.
Vďaka kĺbovému systému riadenia 50 50, zadná časť stroja presne kopíruje prednú časť, je Park Pro 540 IX vynikajúco manévrovateľný a dá sa s ním jazdiť bez toho, aby ste sa museli obávať nárazu zadnou časťou motora.
Hydrostatický prevod ovládaný nožným pedálom ďalej zvyšuje manévrovateľnosť tým, že poskytuje plynulý prevod vpred a vzad; zatiaľ čo elektrické nastavenie výšky kosenia -
s 10 dostupnými pozíciami - umožňuje rýchlo a ľahko zvoliť najefektívnejšiu výšku strniska.
Park Pro 540 IX bol vybavený dvojvalcovým motorom V-Twin Honda GXV 630 s objemom 688 cm3, ktorý dosahuje výkon 14,25 kW (@ 3000 ot./min),
má tlakové mazanie motora so vzduchovým filtrom s dvomi filtračnými vložkami na zaistenie dlhodobej spoľahlivosti.
Usporiadanie V-Twin pracuje na minimalizácii vibrácií a maximalizácii otáčok, zatiaľ čo technológia OHV vedie k zníženiu spotreby paliva aj hluku.
Tento stroj využíva výhody elektromagnetického zapojenia PTO, vďaka ktorej je ovládanie nožov alebo príslušenstva úplne jednoduché – ovládanie jedným vypínačom.
Je vybavený nastaviteľným sedadlom (s lakťovými opierkami), posilovačom riadenia vďaka čomu je jazda príjemnejšia a takisto ťaží z užívateľsky ľahko používateľného bočného ovládacieho panela, na ktorom sú umiestnené všetky hlavné ovládacie prvky.
Medzi ďalšie dôležité vlastnosti patrí kosenie typu 2v1 (mulčovanie; zadný výhoz) pre veľkú univerzálnosť a 4WD pre lepší záber aj v náročnom teréne.
Šírky kosy je voliteľná od 110 do 125 cm – vyberiete si ten, ktorý najlepšie vyhovuje rozmerom a usporiadaniu vašej záhrady. Štandardne je dodávané aj ťažné zariadenie.

Parametre
STIGA 2F6430831/ST2P

Parametre

Hmotnosť
274 kg
Motor
4 - takt, Honda GXV 630
Zdvihový objem
688 cm³
Výška kosenia
25-90 mm
Pracovny zaber
kosiace zariadenie 110/125 cm za príplatok
Pozn
prístrojová doska s diplejom
Objem palivo nadrze
15 liter
Vykon motora
14,25 kW pri 3000 ot/min
Elektrostart
áno
Elektromag spojka
áno
Hydrostaticka prevod
áno
Led svetla
áno
Motohodiny
áno, digitálne
Nastavitelny volant
áno
Pocet valcov
2
Pohon kolies
4x4
Priemer kolies
17x8.00-8
Sedacka
odpružená s operkami, nastaviteľná, DeLuxe
Zaves
zadný záves
Mulcovanie
áno
Nast vysky kosenia
elektrické
Posilnovac riadenia
hydraulický
Zdvih zacieho zar
hydraulický