Filtrovať podľa

Cena

Cena

  • 0,00 € - 95,00 €

Dostupnosť

Dostupnosť

Vykurovacie vodiče

Vykurovacie vodiče

Počet produktov: 4

Zobrazuje sa 1-4 z 4 položiek
Aktívne filtre

Kód: GU27503D

Značka: DEMA

DEMA Vykurovací kábel na ochranu proti mrazom s termostatom 12 m

Vykurovanie potrubia proti poškodeniu vodovodných rúr mrazom. Kábel sa jednoducho inštaluje a vďaka termostatu zabráni, aby vodovodné systémy (v dome, garáži, pivnici, dielni, stajni a podobne) zamrzli. Vhodný pre rúry z kovu aj plastu. Kábel nie je odolný voči UV žiareniu.

Cena 41,70 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU27508D

Značka: DEMA

Potrubie vykurovacie proti mrazu 49m s termostatom

Vykurovanie potrubia je ideálnou pomôckou pre zabránenie poškodeniu vodovodných rúr mrazom. Potrubie sa jednoducho inštaluje a vďaka termostatu zabráni aby vodovodné systémy (v dome, garáži, pivnici, dielni, stajni a pod.) jednoducho nezamrzli. Vhodné pre rúry z kovu aj plastu.

Cena 95,50 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU27507D

Značka: DEMA

DEMA Vykurovací kábel na ochranu proti mrazom s termostatom 37 m

Vykurovanie potrubia zabráni poškodeniu vodovodných rúr mrazom. Potrubie sa jednoducho inštaluje a vďaka termostatu zabráni zamrznutiu vody vo vodovodných systémoch (v dome, garáži, pivnici, dielni, stajni a podobne). Vhodné pre rúry z kovu aj plastu. Potrubie nie je odolné proti UV žiareniu.

Cena 82,40 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU27504D

Značka: DEMA

DEMA Vykurovací kábel na ochranu proti mrazom s termostatom 14 m

Vykurovanie potrubia je ideálnou pomôckou pre zabránenie poškodeniu vodovodných rúr mrazom. Potrubie sa jednoducho inštaluje a vďaka termostatu zabráni aby vodovodné systémy (v dome, garáži, pivnici, dielni, stajni a pod.) jednoducho nezamrzli. Vhodné pre rúry z kovu aj plastu. Potrubie nie je odolné proti UV žiareniu. Odporúča sa upevniť izolačnou...

Cena 45,90 €
Viac
nedostupné