Reťaze

Reťaze

Počet produktov: 37

Zobrazuje sa 1-12 z 37 položiek
Aktívne filtre

Kód: GU23506D

Značka: DEMA

DEMA Hák reťazový so spojovacím čapom a poistkou na reťaz 6 mm, trieda 8

Vidlicový reťazový hák s bezpečnostnou poistkou na priemer reťaze 6 mm, vhodný na spätné a pramenné závesné reťaze, ktoré nachádzajú uplatnenie v poľnohospodárstve a lesníctve, na stavenisku a vo výrobe. Vysoké ťahové zaťaženie, lakovaný načerveno, s pozinkovanou bezpečnostnou poistkou.

Cena 6,00 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU52453D

Značka: DEMA

DEMA Dvojitá lesnícka / žeriavová reťaz 8 mm 2x2 m

Dvojitá reťaz pre využitie v rôznych oblastiach, napríklad v poľnohospodárstve a lesníctve, záhradníctve, pri ťažbe dreva, v domácnosti. Bezpečnostný hák s kovovou západkou.

Cena 60,70 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU23516D

Značka: DEMA

DEMA Závesná súprava na dvojitú reťaz 10 mm, trieda 8

Závesná súprava vhodná na dvojpramenné závesné reťaze s článkami reťaze 10 mm, ktoré nachádzajú uplatnenie v poľnohospodárstve a lesníctve. Vysoké ťahové zaťaženie, lakované načerveno.

Cena 22,60 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU23508D

Značka: DEMA

DEMA Hák reťazový so spojovacím čapom a poistkou na reťaz 10 mm, trieda 8

Vidlicový reťazový hák s bezpečnostnou poistkou na priemer reťaze 10 mm, vhodný na spätné a pramenné závesné reťaze, ktoré nachádzajú uplatnenie v poľnohospodárstve a lesníctve, na stavenisku a vo výrobe. Vysoké ťahové zaťaženie, lakovaný načerveno, s pozinkovanou bezpečnostnou poistkou.

Cena 9,20 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU23507D

Značka: DEMA

DEMA Hák reťazový so spojovacím čapom a poistkou na reťaz 7 / 8 mm, trieda 8

Vidlicový reťazový hák s bezpečnostnou poistkou na priemer reťaze 7 a 8 mm, vhodný na spätné a pramenné závesné reťaze, ktoré nachádzajú uplatnenie v poľnohospodárstve a lesníctve, na stavenisku a vo výrobe. Vysoké ťahové zaťaženie, lakovaný načerveno, s pozinkovanou bezpečnostnou poistkou

Cena 5,40 €
Viac
doručenie do 3 dní