Filtrovať podľa

Cena

Cena

  • 0,00 € - 79,00 €

Dostupnosť

Dostupnosť

Značka

Značka

Zľava

Zľava

Kufríky na náradie

Kufríky na náradie

Počet produktov: 18

Zobrazuje sa 1-12 z 18 položiek
Aktívne filtre

Kód: GU20857D

Značka: DEMA

DEMA Vodotesný kufor na fototechniku 35 L Outdoor XXL, čierny

Kufor vhodný na prepravu citlivých predmetov, so štyrmi uzávermi, ochrana voči tryskajúcej vode, vzduchotesný, odolný voči zásadám a kyselinám. Vyrovnanie tlaku vzduchu cez ryhované skrutkové tesnenie. Dá sa uzamknúť cez dva visiace zámky (nie sú súčasťou balenia).

Cena 55,20 €
Viac
doručenie do 3 dní
-5%
DEMA Hliníkový kufor na...

Kód: GU21550D

Značka: DEMA

DEMA Hliníkový kufor na náradie a nástroje, strieborný

Hliníkový kufor s možnosťou uzamykania, zaoblené hrany, vnútorná penová výstelka na ochranu náradia a iných predmetov. Odnímateľná PVC priehradka. Ochrana podlahy z PVC.

Cena 41,80 € Základná cena 44,00 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU20858D

Značka: DEMA

DEMA Hliníkový kufor XL Alu

Kufor je uzamykateľný cez spony so zámkom a dvoma kľúčmi, má odnímateľný priečinok náradia so 17 priehradkami, súčasťou kufra je remeň cez plece.

Cena 33,40 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU20859D

Značka: DEMA

DEMA Hliníkový kufor Multi

Prepravný hliníkový kufor s možnosťou uzamykania, okrúhlymi hranami s kovovou ochranou. Ramenný popruh, 8 ks PVC rozdeľovacích vsuviek pre rôzne usporiadanie priehradiek, spodná priehradka s pogumovanou podšívkou - voľne rozdeliteľná na 3 časti, PVC podlahové chrániče.

Cena 54,60 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU20856D

Značka: DEMA

DEMA Vodotesný kufor na fototechniku 20 L, čierny

Kufor vhodný na prepravu citlivých predmetov, ochrana voči tryskajúcej vode, vzduchotesný, odolný voči zásadám a kyselinám. Vyrovnanie tlaku vzduchu cez ryhované skrutkové tesnenie. Dá sa uzamknúť cez dva visiace zámky (nie sú súčasťou balenia).

Cena 44,50 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU21551D

Značka: DEMA

DEMA Univerzálny rozkladací kufor na náradie Klapp

Univerzálny kufor z nárazuvzdorného plastu s hliníkovou ochranou hrán, s možnosťou uzamykania, so zaoblenými rohmi, s možnosťou obojstranného sklápania a vnútornou gumenou podložkou na ochranu náradia a iných predmetov. Všestranné využitie, aj ako kozmetický kufrík.

Cena 54,10 €
Viac
Posledné kusy v sklade

Kód: GU20817D

Značka: DEMA

DEMA Univerzálny hliníkový kufrík AK3

Multifunkčný uzamykateľný hliníkový kufrík vhodný na uloženie rôznych predmetov, napr. šperkov, náradia, elektroniky, šminiek, fotografií, rybárskych  alebo šijacích potrieb, a pod.

Cena 50,50 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU73522V

Značka: Vintec

Vintec Box na náradie VT WK1

Plastový kufrík určený predovšetkým na uloženie náradia, nástrojov alebo drobných súčiastok a na ich ochranu proti vlhku (stupeň ochrany IP54). Hliníková rukoväť. Bočné rukoväte. Kovové uzamykacie uzávery visiacim zámkom (nie je súčasťou balenia). Protišmykové rohy. Kryt využiteľný aj ako malý pracovný stôl. Odnímateľné flexibilné priehradky na nástroje a...

Cena 23,40 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU20851D

Značka: DEMA

DEMA Uzamykateľný kufor na pušku WK2

Univerzálny kufor vhodný na bezpečný transport zbraní, hudobných nástrojov, meracích prístrojov alebo iných citlivých predmetov. Kvalitné spracovanie, 4-bodové uzamykanie: 2x kombinovaný zámok, 2x dodatočný zámok (nie je súčasťou balenia). Rukoväť s vložkou, pochrómovaná.

Cena 79,00 €
Viac
doručenie do 3 dní