Filtrovať podľa

Cena

Cena

  • 0,00 € - 187,00 €

Dostupnosť

Dostupnosť

Basketbalové koše

Basketbalové koše

Počet produktov: 4

Zobrazuje sa 1-4 z 4 položiek
Aktívne filtre

Kód: GU70091D

Značka: DEMA

DEMA Basketbalový kôš XXL

Basketbalový kôš z materiálu odolného voči poveternostným vplyvom. Upevňovací materiál pre montáž súčasťou balenia. Kovová obruč s práškovým nástrekom, plastová doska odolná voči poveternostným vplyvom, nylonová sieť. Skrutky na pripevnenie obruče k doske. Prídavné závity pre montáž na tyč.

Cena 59,10 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU70093D

Značka: DEMA

DEMA Basketbalový kôš so stojanom BK 260

Prenosný basketbalový kôš, vhodný na dvor, záhradu, ihrisko. S možnosťou plynulého nastavenia výšky koša v rozmedzí 210 až 260 cm. Nylonová sieť, odolná voči vplyvom počasia. Herná doska odolná voči poveternostným vplyvom vyrobená z PVC.

Cena 132,00 €
Viac
nedostupné

Kód: GU70090D

Značka: DEMA

DEMA Basketbalová doska s košom so sieťkou

Kovová obruč lakovaná práškovou farbou, plastová doska odolná voči poveternostným vplyvom, odolná nylonová sieť. Vrátane skrutiek na pripevnenie obruče k doske a na namontovanie na stenu.

Cena 51,30 €
Viac
nedostupné

Kód: GU70088D

Značka: DEMA

DEMA Basketbalový kôš so stojanom BK 305 XXL

Chceli ste už dávno basketbalový kôš, ale bez vŕtania a trvalého upevnenia? Potom je pre vás basketbalový kôš DEMA BK 305 XXL to správne riešenie. Precízne vyrobený basketbalový kôš z materiálu odolného voči poveternostným vplyvom. Pre tréning, pre hru v klube, alebo jednoducho pre voľný čas. Plne flexibilný s plynulým prestavením výšky a základňou s...

Cena 199,00 €
Viac
nedostupné