Filtrovať podľa

Cena

Cena

  • 0,00 € - 47,00 €

Dostupnosť

Dostupnosť

Značka

Značka

TOP

TOP

Zľava

Zľava

Autopríslušenstvo

Autopríslušenstvo

Počet produktov: 17

Zobrazuje sa 1-12 z 17 položiek
Aktívne filtre

Kód: GU21120D

Značka: DEMA

DEMA Vyhrievacia podložka do auta DC12V

Vyhrievacia podložka na sedadlo DEMA DC12V s jednoduchou montážou prostredníctvom upevňovacích háčikov a gumových popruhov. Zabudovaný termostat zabráni prehriatiu. Výhrevná podložka vhodná pre sedadlo vodiča aj spolujazdca, napájanie cez zapaľovač cigariet v automobile.

Cena 11,40 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU52409D

Značka: DEMA

DEMA Skladacia ťažná tyč na auto 2,5T

Pre osobné automobily so sériovým odťahovým zariadením (pripája sa cca v rovnakej výške), so sklápacími uzávermi, ktoré sa pri rozjazde automaticky zaklapnú. Stredný diel signálny červený. Odťahovanie bez rizika nárazu, plynulý pohyb. Vhodná aj na ťahanie prívesu s guľovou hlavicou.

Cena 30,60 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU52074D

Značka: DEMA

DEMA Panoramatické dopravné zrkadlo 30 cm

Panoramatické zrkadlo určené predovšetkým na použitie v neprehľadných a nebezpečných vjazdoch, mŕtvych uhloch budov, úzkych zákrutách, pri výjazdoch z garáží a pod. Veľký priemer, odolné akrylové sklo, individuálne nastavenie polohy, s clonou proti oslneniu.

Cena 27,90 €
Viac
Posledné kusy v sklade

Kód: GU24242D

Značka: DEMA

DEMA Teleskopická prietoková kefa na umývanie vozidiel 130–200 cm DTW180

Ľahká umývacia kefa s hliníkovou teleskopickou násadou určená na umývanie karavanov, obytných automobilov, nákladných vozidiel, autobusov, traktorov, lodí, osobných vozidiel a podobne. Hodí sa aj na umývanie garáží a terás. V prípade potreby sa dá veľmi rýchlo vytiahnuť až na maximálnu dĺžku dvoch metrov.

Cena 20,30 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU20543D

Značka: DEMA

DEMA Nožná pumpa s manometrom dvojpiestová 7 bar

Výkonná nožná pumpa s dvoma valcami a s tlakomerom do 7 bar. Bez väčšej námahy ňou nafúkate futbalové lopty, pneumatiky automobilov a motocyklov, nafukovacie matrace a podobne. Tri rôzne adaptéry. Pružná hadica z gumovej tkaniny. Široký protišmykový pedál. Kovové prevedenie.

Cena 7,80 €
Viac
doručenie do 3 dní