Filtrovať podľa

Cena

Cena

  • 0,00 € - 127,00 €

Dostupnosť

Dostupnosť

Značka

Značka

Zľava

Zľava

Kliešte, hasáky

Kliešte, hasáky

Podkategórie

Počet produktov: 226

Zobrazuje sa 1-12 z 226 položiek
Aktívne filtre

Kód: GU40428D

Značka: DEMA

DEMA Krimpovacie kliešte s výmennými čeľusťami

Sada odblankovacích klieští pre odizolovanie takmer každého druhu vodiča. 5 párov čeľustí pokrývajú veľký rozsah využitia. Rýchla výmena čeľustí a spoľahlivý pákový mechanizmus zvýrazňujú úroveň kvality. Funkcia Ratsch-Release (automatické otvorenie po každom stlačení). Vysoká kvalita, rýchla výmena pomocou skrutkovača, jednoduchá obsluha. Prehľadne...

Cena 21,00 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU18535D

Značka: DEMA

DEMA Kliešte na hadicové spony s bowdenom 630 mm

Kliešte umožňujú montáž a demontáž všetkých flexibilných pásových svoriek, hadicových a pružinových spon. Vďaka lankovému tiahlu použiteľné aj na ťažko prístupných miestach. Využitie v automobilovom priemysle, dielni a hobby. Extra dlhé lankové tiahlo, aretácia s vratnou pružinou, pogumované rukoväte.

Cena 10,60 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU20629D

Značka: DEMA

DEMA Kliešte dierovacie a nitovacie, 202-dielna sada

Dierovacie kliešte, Táto súprava je vhodná na dierovanie alebo osádzanie patentných gombíkov a očiek. Spracovanie materiálov ako koža, tkanina, plsť alebo lepenka. V súprave sa nachádzajú revolverové dierovacie kliešte, kliešte na patentné gombíky, 200 ks ozdobných očiek.

Cena 7,90 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU20630D

Značka: DEMA

DEMA Dierovacie kliešte na plech, sada v kufríku

Dierovacie kliešte pre dierovanie plechov, pre prípravu skrutkových a nitových spojov. Ideálne pri karosárskych prácach, v kovopriemysle, klampiarstve, atď. Vďaka rôznym tŕňom a matriciam je k dispozícii široký rozsah využitia. Špeciálny pákový prevod umožňuje obsluhu jednou rukou. 

Cena 23,80 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU40448D

Značka: DEMA

DEMA Kliešte na hadicové spony a kliešte na manžety

Sada klieští na hadicové spony a klieští na manžety pre montovanie hadicovej spony na manžety, chladiče, filtre a palivové potrubia. Kovové prevedenie, s protišmykovými rukoväťami pre bezpečnú prácu, pridržiavačom (proti uvoľneniu manžetového spoja), špeciálne kalenými čeľusťami. 

Cena 11,70 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU22030D

Značka: DEMA

DEMA Profi pákové nitovacie kliešte

Profesionálne nitovacie kliešte – ľahká práca. Vďaka enormnému pákovému účinku týchto klieští viete bez problémov spracovať aj väčšie nity. Samotné kliešte sú vyrobené veľmi precízne. Umožňujú spracovať rôzne druhy nitov.

Cena 24,70 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU20695D

Značka: DEMA

Pákové kliešte na strihanie svorníkov 465 mm DEMA 18"

Strihač svorníkov určený predovšetkým na strihanie oceľových stavebných rohoží, drôteného pletiva, drôtov, svorníkov a iných materiálov s okrúhlym prierezom. Ergonomicky tvarované rukoväte potiahnuté tvrdou gumou. Pohodlné a ideálne na okrúhle materiály. 

Cena 12,40 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU22056D

Značka: DEMA

DEMA Štípacie kliešte čelné 200 mm

Štípacie kliešte z chróm-vanádia, užitočný pomocník v dielni, vo výrobe, pri opravách, hobby. Ostré čeľuste, pogumované rukoväte.

Cena 5,90 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU20693D

Značka: DEMA

DEMA Rohový hasák, rúrkové kliešte 1,5"

Rohové trubkové kliešte 1,5", užitočný a mnohostranne využiteľný nástroj pre Vašu dielňu, pre inštalácie, na stavbách, pri domácich prácach. Celooceľový zušľachtený zápustkový výkovok. So zosilneným puzdrom. Brúsené čeľuste, úzky otvor tvaru S.

Cena 10,90 €
Viac
doručenie do 3 dní