Filtrovať podľa

Cena

Cena

  • 0,00 € - 127,00 €

Dostupnosť

Dostupnosť

Značka

Značka

TOP

TOP

Zľava

Zľava

Kliešte, hasáky

Kliešte, hasáky

Počet produktov: 231

Zobrazuje sa 1-12 z 231 položiek
Aktívne filtre

Kód: GU18535D

Značka: DEMA

DEMA Kliešte na hadicové spony s bowdenom 630 mm

Kliešte umožňujú montáž a demontáž všetkých flexibilných pásových svoriek, hadicových a pružinových spon. Vďaka lankovému tiahlu použiteľné aj na ťažko prístupných miestach. Využitie v automobilovom priemysle, dielni a hobby. Extra dlhé lankové tiahlo, aretácia s vratnou pružinou, pogumované rukoväte.

Cena 10,60 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU40428D

Značka: DEMA

DEMA Krimpovacie kliešte s výmennými čeľusťami

Sada odblankovacích klieští pre odizolovanie takmer každého druhu vodiča. 5 párov čeľustí pokrývajú veľký rozsah využitia. Rýchla výmena čeľustí a spoľahlivý pákový mechanizmus zvýrazňujú úroveň kvality. Funkcia Ratsch-Release (automatické otvorenie po každom stlačení). Vysoká kvalita, rýchla výmena pomocou skrutkovača, jednoduchá obsluha. Prehľadne...

Cena 21,00 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU22030D

Značka: DEMA

DEMA Profi pákové nitovacie kliešte

Profesionálne nitovacie kliešte – ľahká práca. Vďaka enormnému pákovému účinku týchto klieští viete bez problémov spracovať aj väčšie nity. Samotné kliešte sú vyrobené veľmi precízne. Umožňujú spracovať rôzne druhy nitov.

Cena 24,70 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU20630D

Značka: DEMA

DEMA Dierovacie kliešte na plech, sada v kufríku

Dierovacie kliešte pre dierovanie plechov, pre prípravu skrutkových a nitových spojov. Ideálne pri karosárskych prácach, v kovopriemysle, klampiarstve, atď. Vďaka rôznym tŕňom a matriciam je k dispozícii široký rozsah využitia. Špeciálny pákový prevod umožňuje obsluhu jednou rukou. 

Cena 21,80 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU20695D

Značka: DEMA

Pákové kliešte na strihanie svorníkov 465 mm DEMA 18"

Strihač svorníkov určený predovšetkým na strihanie oceľových stavebných rohoží, drôteného pletiva, drôtov, svorníkov a iných materiálov s okrúhlym prierezom. Ergonomicky tvarované rukoväte potiahnuté tvrdou gumou. Pohodlné a ideálne na okrúhle materiály. 

Cena 12,40 €
Viac
Posledné kusy v sklade

Kód: GU40448D

Značka: DEMA

DEMA Kliešte na hadicové spony a kliešte na manžety

Sada klieští na hadicové spony a klieští na manžety pre montovanie hadicovej spony na manžety, chladiče, filtre a palivové potrubia. Kovové prevedenie, s protišmykovými rukoväťami pre bezpečnú prácu, pridržiavačom (proti uvoľneniu manžetového spoja), špeciálne kalenými čeľusťami. 

Cena 10,70 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU18537D

Značka: DEMA

DEMA Hydraulické lisovacie kliešte 10-300 mm²

Hydraulické lisovacie kliešte na spracovanie medených a hliníkových káblových svoriek 10 - 300 mm2. Jednoduché ovládanie pumpovacou pákou a ryhovanou skrutkou. Lisovacia hlava otočná o 360°. Obrys lisovania šesťuholník. 12 tlakových čeľustí. 1 sada tesnení. Pogumovaná rukoväť. Uložené v plastovom kufríku.

Cena 49,80 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU20694D

Značka: DEMA

DEMA Rohový hasák, rúrkové kliešte 2"

Rohové trubkové kliešte 2", užitočný a mnohostranne využiteľný nástroj pre Vašu dielňu, pre inštalácie, na stavbách, pri domácich prácach. Celooceľový zušľachtený zápustkový výkovok. So zosilneným puzdrom. Brúsené čeľuste, úzky otvor tvaru S.

Cena 20,20 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU20598D

Značka: DEMA

DEMA Kombinované kliešte 200 mm

Kombinačky s dĺžkou 200 mm sú vhodné na štikanie drôtu, klincov a menších káblov. Zúbkovanými čeľusťami je možné pevne uchopiť ploché súčiastky. Kruhový otvor vhodný pre uchopenie a otáčanie všetkých kruhových dielov. Dvojzložkové odolné a protišmykové rukoväte pre lepšie uchopenie, bez zápachu.

Cena 2,29 €
Viac
doručenie do 3 dní