Sedadlá

Sedadlá

Počet produktov: 16

Zobrazuje sa 1-12 z 16 položiek
Aktívne filtre

Kód: GU52215D

Značka: DEMA

DEMA Sedadlo na traktor Universal

Univerzálne sedadlo je vhodné pre rôzne druhy vozidiel. Je dodávané bez konzoly. Kovová konštrukcia, sedacia plocha a operadlo sú vyplnené kvalitnou polyuretánovou penou. Poťah z ľahko udržiavateľného PU. Sedadlo ponúka vysoký jazdný komfort a bezpečnosť, je odolné voči poveternostným vplyvom.

Cena 55,70 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU52593D

Značka: DEMA

DEMA Sedadlo na traktor Star ST1846, žlté

Sedadlo do traktora, vysokozdvižného vozíka, poľnohospodárskeho stroja alebo stavebného stroja. Vhodné na rovné konzoly (dodáva sa bez konzoly). Odolné voči opotrebovaniu, nepremokavé, žltý poťah z umelej kože s odtokom na vodu. Špeciálna penová hmota pre pohodlné sedenie.

Cena 76,20 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU52541D

Značka: DEMA

Sedadlo traktorové STARplus BSV1

Čalúnené sedadlo vhodné pre traktory s priamou konzolou. Poťah čierna koženka, nepremokavá. Materiál výplne špeciálna penová hmota. S pružinovým tlmičom, nastavenie hmotnosti, výškové nastavenie sedadla, horizontálne nastavenie sedadla, pevné operadlo, odtokový kanálik na vodu.

Cena 274,00 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU52470D

Značka: DEMA

Sedadlo traktorové YS15

Pohodlné sedadlo do traktora, vhodné pre všetky modely traktorov Ford, MF, Zetor, Case, IHC, Fiat. Nastaviteľná chrbtová opierka, opierka hlavy, s možnosťou nastavenia hmotnosti podľa stupňov, obojstranná nastaviteľná opierka na ruky s koženým poťahom čiernej farby, horizontálne nastavenie sedadla.

Cena 247,00 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU52547D

Značka: DEMA

Sedadlo na traktor s opierkou na ruky Eco OF

Základný model sedadla s opierkami na ruky do traktora zabezpečuje správnu polohu pre bezpečnú jazdu za každých podmienok. Rozsiahle možnosti upevnenia ponúkajú možnosť montáže sedadla na rôzne vozidlá v súlade s predpismi. 

Cena 67,70 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU52546D

Značka: DEMA

Univerzálne sedadlo na traktor Eco OF

Základný model sedadla do traktora zabezpečuje správnu polohu pre bezpečnú jazdu za každých podmienok. Rozsiahle možnosti upevnenia ponúkajú možnosť montáže sedadla na rôzne vozidlá v súlade s predpismi. Chrbtová opierka pre bezpečné držanie, horizontálne nastavenie sedadla, čalúnené, so spodnou konštrukciou. 

Cena 65,30 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU52542D

Značka: DEMA

DEMA Traktorové sedadlo s opierkami STARplus TV1-LX, čierne

Čalúnené sedadlo traktora s veľkou pružinou. Vhodný pre traktory s priamou konzolou, napr. Ford, MF, Zetor, Case-IH, IHC, Fiat a mnoho ďalších. Rozsiahle možnosti nastavenia sedadla a operadla, hmotnosti a zdvihu odpruženia vždy zaručujú správnu polohu sedenia.

Cena 411,00 €
Viac
nedostupné

Kód: GU52472D

Značka: DEMA

Sedadlo na traktor DEMA ST 11CS

Sedadlo vysokej kvality pre traktory s rovnou alebo šikmou konzolou značiek: Ford, MF, Zetor, Case-IH, Fiat, John Deere, Deutz, Fendt. Možnosť nastavenia hmotnosti, vode odolný kožený poťah, možnosť horizontálneho nastavenia sedadla, bočný otvor na prietok vody. Sedadlo sa dodáva montované až na sedaciu časť.

Cena 148,00 €
Viac
nedostupné

Kód: GU52596D

Značka: DEMA

Sedadlo na traktor STAR 13DS sklápacie

Čalúnené sedadlo so systémom pružinového tlmenia a spodnou konštrukciou. Sedacia plocha sa dá sklopiť, a tak zostáva suchá aj v traktoroch bez kabíny. Horizontálne nastavenie sedadla, pevné operadlo, sklápateľné (pomocou ťahu pružiny), žliabok na odvádzanie vody.

Cena 135,00 €
Viac
nedostupné