Filtrovať podľa

Cena

Cena

  • 0,00 € - 138,00 €

Dostupnosť

Dostupnosť

Značka

Značka

Zľava

Zľava

Zberače ovocia

Zberače ovocia

Počet produktov: 13

Zobrazuje sa 1-12 z 13 položiek
Aktívne filtre

Kód: GU30135D

Značka: DEMA

DEMA Rotačný zberač ovocia a orechov teleskopický Lyon

Zohýnanie sa a namáhavé zbieranie orechov, ovocia, žaluďov alebo šípok je vďaka rotačnému zberaču DEMA Lyon minulosťou. Zberač zbiera dokonca aj golfové loptičky. Rotačný zberač zbiera rýchlo, čisto a vďaka teleskopickej násade šetrí chrbát. Kôš z ušľachtilej ocele. Hliníková teleskopická rukoväť. Jednoduchá údržba, obsluha. Nízka hmotnosť.

Cena 25,00 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU30130D

Značka: DENNER edition

DENNER Zberač opadaného ovocia 25 L Kaltern

Zberač ovocia určený na rýchly a efektívny zber opadaného ovocia. Pevná konštrukcia z oceľových rúrok, ergonomicky tvarovaná rukoväť, 4-stupňové beznástrojové nastavenie výšky zberu umožňuje zber všetkých druhov ovocia rôznych veľkostí. Veľký valec s 252 hrotmi z ušľachtilej ocele, veľké kolesá z PVC.

Cena 261,00 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU30148D

Značka: DEMA

Odkôstkovač čerešní Werra

Odkôstkovač na čerešne, višne alebo olivy. Systém odkôstkovania funguje na jednoduchom princípe: Po umiestnení hŕstky čerešní/višní/olív do hornej násypky ovocie spadne do žľabu na spracovanie, zafixuje sa a následne sa odkôstkuje tŕňom z nehrdzavejúcej ocele.

Cena 10,00 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU30149D

Značka: DEMA

Odkôstkovač čerešní Cherry

Odkôstkovač čerešní, višní a olív odkôstkuje ovocie rýchlo a efektívne. Systém odkôstkovania funguje na jednoduchom princípe: ovocie sa nasype do hornej násypky a kôstka sa pretlačí. Odkôstkovač sa dá po použití jednoducho umyť pod teplou tečúcou vodou s pridaním malého množstva čistiaceho prostriedku.

Cena 3,30 €
Viac
doručenie do 3 dní