Filtrovať podľa

Cena

Cena

  • 0,00 € - 10,00 €

Dostupnosť

Dostupnosť

Špachtle

Špachtle

Počet produktov: 28

Zobrazuje sa 1-12 z 28 položiek
Aktívne filtre

Kód: GU22415D

Značka: DEMA

DEMA Špachtle s plastovou rúčkou, 4-dielna sada

Štvordielna sada špachtlí s plastovými rukoväťami. Pre nanášanie sadry, malty, stierky, vypĺňanie špár, či vysprávky rôznych povrchov. Vďaka gumeno – plastovým rukovätiam a nezaobleným rohom sú aj práce ne plochách, zbiehajúcich sa do uhla rýchle, čisté a efektívne.

Cena 7,80 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU22413D

Značka: DEMA

DEMA Špachtle s drevenou rúčkou, 4-dielna sada

Súprava maliarskych špachtlí s drevenou rúčkou, využije sa pri renovačných prácach, na utesňovanie škár a odstraňovanie menších až stredne veľkých poškodení stien a stropov pomocou malty, omietky, tmelu, akrylu, silikónu, lepidla a podobne.

Cena 6,40 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU22418D

Značka: DEMA

DEMA Špachtľa 80 mm s plastovou rúčkou

Špachtľa so šírkou 80 mm s plastovou rúčkou vhodná na rozotieranie sadry, malty, omietky, odstraňovanie starej maľby a náterov, utesňovanie škár, opravu nerovností na rôznych povrchoch aj na iné účely.

Cena 3,60 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU22417D

Značka: DEMA

DEMA Špachtľa 60 mm s plastovou rúčkou

Špachtľa so šírkou 60 mm s plastovou rúčkou vhodná na rozotieranie sadry, malty, omietky, odstraňovanie starej maľby a náterov, utesňovanie škár, opravu nerovností na rôznych povrchoch aj na iné účely.

Cena 3,20 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU22414D

Značka: DEMA

DEMA Špachtľa 30 mm s plastovou rúčkou

Špachtľa s plastovou rúčkou, vhodná na rozotieranie sadry, malty, omietky, odstraňovanie starej maľby a náterov, utesňovanie škár, opravu nerovností na rôznych povrchoch i na iné účely.

Cena 2,40 €
Viac
doručenie do 3 dní