Filtrovať podľa

Cena

Cena

  • 0,00 € - 10,00 €

Dostupnosť

Dostupnosť

Špachtle

Špachtle

Počet produktov: 30

Zobrazuje sa 1-12 z 30 položiek
Aktívne filtre

Kód: GU22413D

Značka: DEMA

DEMA Špachtle s drevenou rúčkou, 4-dielna sada

Súprava maliarskych špachtlí s drevenou rúčkou, využije sa pri renovačných prácach, na utesňovanie škár a odstraňovanie menších až stredne veľkých poškodení stien a stropov pomocou malty, omietky, tmelu, akrylu, silikónu, lepidla a podobne.

Cena 6,40 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU20303D

Značka: DEMA

DEMA Murárska kelňa MK 180

Murárska kelňa je nenahraditeľný pomocník pri murárskych a renovačných prácach, pri škárovaní, pri opravách poškodených stien a stropov. Vďaka ergonomicky tvarovanej drevenej rukoväti a lichobežníkovému tvaru čepele je prácu možné vykonať rýchlo, čisto a efektívne.

Cena 3,90 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU22414D

Značka: DEMA

DEMA Špachtľa 30 mm s plastovou rúčkou

Špachtľa s plastovou rúčkou, vhodná na rozotieranie sadry, malty, omietky, odstraňovanie starej maľby a náterov, utesňovanie škár, opravu nerovností na rôznych povrchoch i na iné účely.

Cena 3,60 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU22406D

Značka: DEMA

Štukatérska murárska lyžica zaoblená 160 mm

Murárska lyžica v tvare mačacieho jazyka na nanášanie malty, omietky, pri murárskych a renovačných prácach, škárovaní a podobne. Remeselnícka kvalita, ergonomicky tvarovaná drevená rukoväť, uhlíková oceľ.

Cena 3,60 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU22417D

Značka: DEMA

DEMA Špachtľa 60 mm s plastovou rúčkou

Špachtľa so šírkou 60 mm s plastovou rúčkou vhodná na rozotieranie sadry, malty, omietky, odstraňovanie starej maľby a náterov, utesňovanie škár, opravu nerovností na rôznych povrchoch aj na iné účely.

Cena 3,20 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU20323D

Značka: DEMA

DEMA Špachtľa maliarska 10 cm s drevenou rúčkou MS 100

Maliarska špachtľa je nenahraditeľný pomocník pri renovačných prácach, pri škárovaní, pri opravách menších poškodení stien a stropov. Určená na nanášanie omietky, malty, jemnej omietky, tmelu, silikónu, lepidla a pod. Vďaka ergonomicky tvarovanej drevenej rukoväti a čepele z pevnej ušľachtilej ocele je prácu možné vykonať rýchlo, čisto a efektívne.

Cena 2,60 €
Viac
doručenie do 3 dní