Filtrovať podľa

Cena

Cena

  • 0,00 € - 496,00 €

Dostupnosť

Dostupnosť

Značka

Značka

Zľava

Zľava

Počet produktov: 191

Zobrazuje sa 1-12 z 191 položiek
Aktívne filtre

Kód: GU20857D

Značka: DEMA

DEMA Vodotesný kufor na fototechniku 35 L Outdoor XXL, čierny

Kufor vhodný na prepravu citlivých predmetov, so štyrmi uzávermi, ochrana voči tryskajúcej vode, vzduchotesný, odolný voči zásadám a kyselinám. Vyrovnanie tlaku vzduchu cez ryhované skrutkové tesnenie. Dá sa uzamknúť cez dva visiace zámky (nie sú súčasťou balenia).

Cena 59,00 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU20859D

Značka: DEMA

DEMA Hliníkový kufor Multi

Prepravný hliníkový kufor s možnosťou uzamykania, okrúhlymi hranami s kovovou ochranou. Ramenný popruh, 8 ks PVC rozdeľovacích vsuviek pre rôzne usporiadanie priehradiek, spodná priehradka s pogumovanou podšívkou - voľne rozdeliteľná na 3 časti, PVC podlahové chrániče.

Cena 54,60 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU20858D

Značka: DEMA

DEMA Hliníkový kufor XL Alu

Kufor je uzamykateľný cez spony so zámkom a dvoma kľúčmi, má odnímateľný priečinok náradia so 17 priehradkami, súčasťou kufra je remeň cez plece.

Cena 30,60 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU19664D

Značka: DEMA

DEMA Rozkladací pojazdný box na náradie DWT3

Trolejový  kufrík na náradie vhodný do dielní, pre remeselníkov, v domácnostiach a pod. Vysoká flexibilita, možnosť uzamknutia visiacim zámkom (nie je súčasťou dodávky), materiál: vode odolný plast, odnímateľný kufrík s uzáverom. Dodáva sa komplet zmontovaný.

Cena 149,00 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU21551D

Značka: DEMA

DEMA Univerzálny rozkladací kufor na náradie Klapp

Univerzálny kufor z nárazuvzdorného plastu s hliníkovou ochranou hrán, s možnosťou uzamykania, so zaoblenými rohmi, s možnosťou obojstranného sklápania a vnútornou gumenou podložkou na ochranu náradia a iných predmetov. Všestranné využitie, aj ako kozmetický kufrík.

Cena 50,50 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU20817D

Značka: DEMA

DEMA Univerzálny hliníkový kufrík AK3

Multifunkčný uzamykateľný hliníkový kufrík vhodný na uloženie rôznych predmetov, napr. šperkov, náradia, elektroniky, šminiek, fotografií, rybárskych  alebo šijacích potrieb, a pod.

Cena 45,00 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU24545D

Značka: DEMA

DEMA Prepravný box na náradie pre prívesné vozíky DDB25

Box na oje prívesu vyhotovený z bezúdržbového PP, zatvárací mechanizmus s dvoma kľúčmi, gumené tesnenie veka po obvode, vysoká nosnosť. Univerzálne využitie, jednoduchá montáž. 

Cena 44,00 €
Viac
doručenie do 3 dní

Kód: GU20856D

Značka: DEMA

DEMA Vodotesný kufor na fototechniku 20 L, čierny

Kufor vhodný na prepravu citlivých predmetov, ochrana voči tryskajúcej vode, vzduchotesný, odolný voči zásadám a kyselinám. Vyrovnanie tlaku vzduchu cez ryhované skrutkové tesnenie. Dá sa uzamknúť cez dva visiace zámky (nie sú súčasťou balenia).

Cena 41,20 €
Viac
doručenie do 3 dní
-5%
DEMA Hliníkový kufor na...

Kód: GU21550D

Značka: DEMA

DEMA Hliníkový kufor na náradie a nástroje, strieborný

Hliníkový kufor s možnosťou uzamykania, zaoblené hrany, vnútorná penová výstelka na ochranu náradia a iných predmetov. Odnímateľná PVC priehradka. Ochrana podlahy z PVC.

Cena 23,75 € Základná cena 25,00 €
Viac
doručenie do 3 dní